Polecamy

DLA CAŁEJ RODZINY

Pakiet ubezpieczeń które chronią Ciebie, Twoją rodzinę i cały majątek. Wszystko za jednym razem, oszczędzaj bo taniej w pakiecie z możliwością rat.

DLA SPECJALISTÓW

Ciężko pracujesz na swoje dochody. Zabezpiecz się przed ich utratą. Lekarzom kontraktowym lub prowadzącym prywatne praktyki w wymierny sposób rekompensujemy utratę dochodu

DLA ROLNIKÓW

Zabezpiecz sytuacje finansową gospodarstwa rolnego przed szkodami w uprawach spowodowanych przez gradobicie, przymrozki wiosenne, deszcz nawalny lub huragan.

D&O

Ubezpieczenie D&O rekompensuje straty finansowe, które mogą wynikać z nienależytego wykonania obowiązków przez władze spółki (podjęcie błędnej decyzji), jak i zaniechania wykonania czynności (brak podjęcia decyzji). Chodzi zarówno o naruszenie ogólnych przepisów prawa, jak i statutu spółki.

KOMUNIKACYJNE

Pojęciem ubezpieczeń komunikacyjnych określa się ubezpieczenia, które dotyczą bezpośrednio i pośrednio pojazdów mechanicznych. Pojęcie to obejmuje ubezpieczenia obowiązkowe i dobrowolne.

 

Kim jesteśmy?

Celem naszej firmy jest znalezienie dla naszych Klientów jak najlepszej i zarazem najtańszej oferty ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, na życie, w podróży, assistance oraz wielu innych dostępnych na rynku.

Najważniejsze dla nas jest zapewnienie Państwu najwyższej jakości obsługi, 100% zadowolenia i bezpieczeństwa dla Ubezpieczonych oraz ich rodziny. Klientom naszym gwarantujemy pełne doradztwo w zakresie ubezpieczeń. Doradzimy i pomożemy wypełnić wszystkie formalności związane ze szkodą oraz innymi sprawami związanymi z polisą naszych Klientów.
W celu kalkulacji składki za ubezpieczenie, którą przygotujemy dla Państwa indywidualnie prosimy odwiedzić nas osobiście w jednym z naszych oddziałów lub skontaktować się z nami poprzez e-mail, telefonicznie albo fax. Nasza firma funkcjonuje na rynku ubezpieczeń nieprzerwanie od ponad 15 lat. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i zespołowi, który jest doskonale przygotowany pod względem technicznym oraz merytorycznym mają Państwo gwarancję profesjonalnej, rzetelnej i miłej obsługi. Posiadamy w ofercie większośćTowarzystw Ubezpieczeniowych, a ich liczba stale się powiększa.

 

UBEZPIECZ SIĘ, I ŚPIJ SPOKOJNIE

 • Porada miesiąca

   

  Dlaczego warto kupić polisę zdrowotną?

  Obecnie coraz częściej korzystamy z prywatnyc...

 • Zaufaj specjalistom

   

  Najwyższa jakość obsługi

  100% zadowolenia i bezpieczeństwa dla Ubezpieczonych oraz i...

Kompetencje

Doświadczenie i wiedza

 
 

Dopasowanie pakietów

 
 

Profesjonalna obsługa

 
 

Zapraszamy po ubezpieczenia które pomagają kiedy trzeba. Czeka na Państwa nasze biuro, doświadczenie, entuzjazm i oczywiście pyszna kawa.

 Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/agenza15/domains/ubezpieczenia-gryfice.pl/public_html/modules/mod_facebook_slide_likebox/mod_facebook_slide_likebox.php on line 14
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/agenza15/domains/ubezpieczenia-gryfice.pl/public_html/modules/mod_facebook_slide_likebox/tmpl/default.php on line 10